loJra onLiNe.

1. loja shuplaka Nëse jeni nervoz, dhe mi hek nervozen, provojeni shpejtësin e shuplakes të juaj-shum relaksuese dhe xenini e praktikon shpesh
2. pikado me Slloben I keni tri shanca, provojeni vehten    282 kb
3. preciziteti Loja e punuar në Flash  763 kb
4. aqua energizer Argëtim i mirë   706 kb
5. golden balls Atrakcionet e Beckhamit   728 kb
6. pacman Keni ndigjuar për kët  493 kb
7. volleyball Voliboll në pllazh
8. ushtrime, aerobik Mesimin e manë Beckhami  623 kb
9. hoops Basket   793 kb
10. crashdown Ngjajshme me tetrisin. Ngjyrat e njejta i eliminoni   584 kb

11. rigelian hot shots Lojë   730 kb
12. trap shoot Loja shum e mirë
13. tennisace Luani tenis
14. puzzle Shum e mir, i bashkoni pjest, dhe del nji foto interesant   343 kb
15. parking striptiz Lojë - Desheni kët femen   1.36 Mb
16. panic in chocoland  Lojë  785 kb (sasht e keqe)
17. zed Lojë 802 kb
18. skateboarding Lojë 536 kb (kputna tu lujt) 
19. alien attack Lojë    756 kb (myt difar sene, spo di qysh mi thir)
20. beach tennis Lojë     893 kb (dy shoqe luajin tenis në pllazh)
21. bubble trouble Lojë    852 kb (vlen mi provu)
22. bug on awire Lojë    961 kb (duhet me ik prej qavave)
23. cable cappers Lojë   510 kb (spo di qka...   ashtu, ashtu)
24. crypt raider Lojë    765 kb (xix, duhet me qen i gjinshem)
25. alien abduction Loj    3.81 Mb
26. lights off Loja  punume në Flash
27. macat Kush si don macat, loja xix për ta.
28. dave shum sen i mir për relaksim - boksoni me Dejvin
29. Bill Gates provojeni refleksat duke e pushkatu bossin e Microssoftit
30. Get Sadam killi Sadamat, ka me shumic
31. Klikomania loja xix - smundesh me ju qkoç
32. kille Bin Lladenin  provoje vehten me revole
33. mickojat  ushtro për sezon, se mickojat kthehen shpejt
34. invaders lojë e vjeter, por e mir
35. snake lojë e mobilave
36. catche the... mashum lojë për mashkuj - mos luani me femi
37. ngrehja sa mund të i "ngrehni" - femrave ndoshta nuk ka me ju dok interesant - shum xix
38. peshqit mos i leni peshqit mu pjek, po ktheni në akvarijum
39. acne nëse keni qejf me shtryll puqra - spo ja preferoj atyne që gërditen
40. memori me ushtru memorien - për relaksim
41. dots shum xix për zyre, kur skeni qka me bo
42. hangman lojë e thijesht - për relaksim
43. myte pisin mund ta rehni sa të doni, nuk ju kthen - shum qetsuse
44. koshi mund ta leni në desktop, dhe me gjujt kajher, mundeni edhe mi kucë - xix
45. shooting range

shum loj nice me ushtru me gjuajt - preferohet per gardat e US Officit ose pjestart e SHPK-s - NUK PUNON MO

46. 5 finger fillet

loja shum e smut, me krejt kuptimin e fjales smut

47. madball

ushtroje memorien

48. paintball

lojë e mirë, kur e keni bajat në zyre

49. aral speed

gara me kerre - kujdes se del prej "stazes"

50. skate

kush din me i gra skejtbordit

51. kondomat

loja shum e qart, me "space" e gjuani spe**en (nuk punon për ata nën 16 vjet - Flash

52. ndreqi ftyrat

loja shum xix, sidomos mirë po tingllon shuplaka - Flash  (612 kb)

53. princ of persia

lojë interesante - Flash (480 kb)

54. curling

kugllan në akull, e ka difar zajebancije, mu m`pelqen - Flash (220 kb)

55.  gjujtje t`lira

provojeni vehten me shutu si Bekami - Flash (160 kb)

56. magjia

pabesushme por e vërtet

57. palidhje

ne fillim doket palidhje por mandej kogja nxehesh

58. biljar

ma ka lyp kët lojë Pille

59. treshat

me "space" shutoni tresha

60. boks Bushi - Kery

atyre qe ju pelqen boksi

61. kocka rubikut

me më pak klikime me ju ndru vendin ngjyrave - xix

62. snowboard

këtu nuk mundesh mi thy komen

63. kapi numrat

loja xix me i ushtru refleksat e syrit

64. anijet

loja xix kur je vet

65. gjarpri

për manijaka të lojes "snake" - kjo është ma atraktive

66. maje topin

kush po e man ma shumë - tregojeni vehten fudballerat

67. curveball

diqka si ping - pongu

68. parada

loja me lodh trunin - ata ulen, e ti duhesh mi qu

69. katrori kuq

lojë e thijesht po e mirë - t`shtinë inat

70. kompiri

kush do ta qeron më shpejt kompirin - rruju se po prehesh

71. letra n`kosh

kliko së pari në "I agree, let me play!" - prit pak dhe ja nis loja(duhet mi kap letren dhe me e gjujt n`kosh - garant keni luajt ketë lojë live)

72. mickojat

sen shum xix, me ju hakmarr mickojave

73. snajperist

ushtroni me gjuajt me snajper

74. ngul baskija

sa e ki doren e qet

75. tik-tak

kur je vetem - xix sen

76. rake-taqke

nuk duhet me ju spjegu ket lojë

77. ndjenja për maus

deri në levelin e 8 kam mri - duhet me pas ndjenja

78. puna ne zyre

më shumë lojë për femna - kështu edhe punojnë

79. snajper profi

2.5 Mb gjuan me snajper - boll profi - ja kam premtu tipit SHPK-s

80. parkimi

loja ku duhet me nxer kerin e verdh - shumë xix(paramendo qe janë ndal semaforat ne qender te Prishtines)

81. gjuaj si Ronalldinjo

xix sen me ushtru gjujtje te lira

82. topit me kry

loja ka disa nivele - duhesh me jap golla me kry

83. delet

rroke delen me shigjet sa më shpejt

84. autoban

nuk është edhe bash let me i gra n`autoban

85. basket ne zyre

loja për me ta "thy" - duhet me llogarit ne ventilatorin

86. tanks

loja thijesht - bohet shumë interesant nëse luani dy veta

87. snowboarding

grahi snowbordit n`mal


Testo shpejcin tone klikimit!

Clicko në "Start" maspari, prit deri sa te del ngjyra ne dritare, dhe kliko shpejt "Stop"!

 

 

 
 
Advertisement
 
 
 
 

Gjatesia e fjalekalimit:
 
Shtoje ne Favorites
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=